info@pc-baterie.pl

Bateria VGP-BPS3 do laptopów VAIO T SERIES VGN-T140P/L

Dostępność: Na stanie [Szybka wysyłka!]

Gwarancja: 1 lat

Marka: SONY

Kod produktu: EPSN018

Kategoria: Bateria Do Laptopów

Pojemność: 7200.00mAh

Napięcie: 7.40 V

Kolor : srebrny metalik

Nowa bateria SONY VGP-BPS3 7.40 V 7200.00mAh. VGP-BPS3 Bateria Do Laptopów - idealnie pasuje do laptopa . SONY VGP-BPS3 Akumulator zapewnia bezpieczną pracę przez długi czas. Szybka wysyłka, zwrot do 30 dni.

300.03 zł

Bateria do SONY VGP-BPS3 7.40 V 7200.00mAh Baterii Litowo-polimerowe - Fabrycznie nowa baterie SONY do Ładowania kompatybilny bateria do VAIO T SERIES VGN-T140P/L Akumulator - SONY VGP-BPS3 w dobrych cenach i dobrej jakości,najniższe ceny! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów!

Marka: sony
Model: VGP-BPS3
Typ ogniwa: li-ion
Pojemność: 7200.00mAh
Napięcie: 7.40 V
Zastępuje modele: VGP-BPS3VGP-BPS3A
Kompatybilny z modelami:
 • SONY
  VAIO T SERIES VGN-T140P/L VGN-T150/L
  VGN-T150P/L VGN-T150P/T VGN-T15C/S
  VGN-T15C/T VGN-T160P/L VGN-T16LP/S
  VGN-T16RLPS VGN-T16SP VGN-T170P/L
  VGN-T17C/S VGN-T17GP VGN-T17GP/S
  VGN-T17LP/S VGN-T17LP/T VGN-T240P/L
  VGN-T250/L VGN-T250P/L VGN-T250P/S
  VGN-T260P/L VGN-T26SP VGN-T270P/L
  VGN-T27GP VGN-T27LP/L VGN-T27LP/S
  VGN-T2XP/L VGN-T2XP/S VGN-T30B/L
  VGN-T30B/T VGN-T340P/L VGN-T350/L
  VGN-T350P/L VGN-T350P/S VGN-T350P/T
  VGN-T360P/L VGN-T370P/L VGN-T37GPL
  VGN-T37GPS VGN-T50B/L VGN-T50B/T
  VGN-T51B/L VGN-T52B/L VGN-T70B/L
  VGN-T71B/L VGN-T71B/T VGN-T72B/L
  VGN-T72B/T VGN-T90PS VGN-T90PSY
  VGN-T90PSY1 VGN-T90PSY2 VGN-T90PSY3
  VGN-T90PSY4 VGN-T90PSY5 VGN-T90PSY6
  VGN-T90S VGN-T91PS VGN-T91PSY6
  VGN-T91PSY7 VGN-T91S VGN-T92PS
  VGN-T92PSYVGN-T92S    
 • Jak sprawić, by SONY VGP-BPS3 bateria twojego była zdrowa i szczęśliwa?

  • Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż SONY VGP-BPS3 baterię do . Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć VGP-BPS3 baterię z i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).
  • Czy wyjmować SONY VGP-BPS3 baterię kiedy używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię w dobrym stanie.
  • Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z SONY radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.
  • Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?SONY twierdzi, że VGP-BPS3 baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu
  • Ważnym elementem układanki jest sony zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

  Serwis

  • + Niska cena: Podczas ustalania cen na znajdujące się w naszej ofercie SONY VGP-BPS3 baterie, zawsze staramy się dobierać możliwie jak najlepsze, dbając przy tym o Twoją satysfakcję z zakupów. Regularnie przygotowujemy różnego rodzaju promocje, dzięki którym dostępne SONY baterie może nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.
  • + Wysokiej jakości: www.pc-baterie.pl to SONY VGP-BPS3 akumulator wprost z linii produkcyjnej. Wszystkie nasze baterie pochodzą z zaawansowanych technologicznie fabryk i podlegają rygorystycznej kontroli jakości. Dzięki zastosowaniu wysoce wydajnych ogniw, akumulatory www.pc-baterie.pl cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością.
  • + Bezpieczne płatności: To wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal. Transakcje są ubezpieczone ochroną kupujących Paypal.Informacje są chronione protokołem SSL przy użyciu klucza szyfrującego.
  • + Ceny i koszty wysyłki: Koszty wysyłki są płatne od każdego zamówienia w wysokości wskazanej na stronie zamówienia. Koszty wysyłki mogą być różne w wypadku produktów o szczególnie dużych rozmiarach, ciężkich lub o dużej wartości. Koszty takie są podane na stronie zawierającej szczegółowe dane SONY VGP-BPS3 baterie dla każdego zamawianego przez Państwa produktu oraz na stronie zamówienia
  Tag: SONY VGP-BPS3 akumulator, Bateria Do Laptopów,VGP-BPS3 bateriami, baterię SONY VGP-BPS3 , baterii do VGP-BPS3 , SONY VGP-BPS3 Bateria Do Laptopów, Li-Ion VGP-BPS3

  Bezpieczne zakupy na całym świecie

  • – Większy wybór, niższe ceny Twoje dane finansowe są przechowywane bezpiecznie w systemie PayPal i nigdy nie są udostępniane sprzedawcom.
  • - Bezpiecznie i wygodnie z systemem PayPal
  • - Z systemem PayPal możesz płacić szybko, wygodnie i bezpiecznie w sklepach internetowych na całym świecie. Oszczędź sobie nerwów podczas każdorazowego wprowadzania numeru karty kredytowej lub danych do przelewu. Wystarczy powiązać z kontem PayPal swój rachunek bankowy lub dane karty kredytowej.

  Metoda płatności

  Za darmo dla kupujących

  Dzięki ochronie kupujących w systemie PayPal możesz odzyskać całkowitą wartość zakupu, jeśli zakupiony przedmiot do Ciebie nie dotrze lub będzie się znacznie różnić od opisu.

  Bezpieczne zakupy

  Niezależnie od tego, czy kupujesz w kraju, czy za granicą, nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat transakcyjnych*. Niewielką opłatę uiszcza jedynie sprzedawca.

  Finansowanie płatności

  Płać jednym kontem. Wystarczy, że dodasz dane swojej karty kredytowej lub debetowej do swojego konta PayPal albo doładujesz je błyskawicznie ze swojego rachunku bankowego.

  Polityka zwrotów

  • 12 miesięczną gwarancją!
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

  W ciągu 30 dni od dnia zakupu towaru z przyjemnością wymienimy go Państwu lub zwrócimy jego wartość zgodnie z niżej przedstawionymi warunkami.

  Refundacji nie podlega towar:

  • •używany/noszony lub zabrudzony,
  • •z usuniętymi etykietami, uszkodzonym opakowaniem,
  • •zakupiony jako uszkodzony lub zabrudzony bez paragonu

  Zwracane artykuły muszą być dostarczone w stanie nienaruszonym, w opakowaniu oryginalnym.

  Refundacja za zwrot wyrobu następuje wyłacznie do wysokości ceny zakupu. Nie refundujemy kosztów dostawy. Koszty dostawy ponosi klient. Aby uzyskać informacje na temat dokonania zwrotu prosimy o kontakt Email:info@pc-baterie.pl

  W przypadku odmowy odebrania wysłanej do Państwa przesyłki, dokonamy zwrotu kwoty równej cenie towaru bez kosztów przesyłki.