info@pc-baterie.pl

Bateria TLp029B1 do telefonów Alcatel One Touch Pop 4S OT-5095Y

Dostępność: Na stanie [Szybka wysyłka!]

Gwarancja: 1 lat

Marka: ALCATEL

Kod produktu: ECN10767_Te

Kategoria: Baterie do telefonów

Pojemność: 6050mAh/23.29WH

Napięcie: 3.85V/4.4V

Nowa bateria ALCATEL TLp029B1 3.85V/4.4V 6050mAh/23.29WH. TLp029B1 Baterie do telefonów - idealnie pasuje do telefonów . ALCATEL TLp029B1 Akumulator zapewnia bezpieczną pracę przez długi czas. Szybka wysyłka, zwrot do 30 dni.

102.49 zł

Bateria do ALCATEL TLp029B1 3.85V/4.4V 6050mAh/23.29WH Baterii Litowo-polimerowe - Fabrycznie nowa baterie ALCATEL do Ładowania kompatybilny bateria do Alcatel One Touch Pop 4S OT-5095Y Akumulator - ALCATEL TLp029B1 w dobrych cenach i dobrej jakości,najniższe ceny! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów!

Marka: Alcatel
Model: TLp029B1
Typ ogniwa: Li-ion
Pojemność: 6050mAh/23.29WH
Napięcie: 3.85V/4.4V
Zastępuje modele: TLp029B1TLp029B2
Kompatybilny z modelami: Alcatel One Touch Pop 4S OT-5095Y
Alcatel Pop 4S 5095 5095B 5095I 5095K 5095L
VODAFONE Smart Ultra 7, VFD 700

Jak sprawić, by ALCATEL TLp029B1 bateria twojego była zdrowa i szczęśliwa?

 • Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż ALCATEL TLp029B1 baterię do . Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć TLp029B1 baterię z i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).
 • Czy wyjmować ALCATEL TLp029B1 baterię kiedy używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię w dobrym stanie.
 • Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z ALCATEL radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.
 • Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?ALCATEL twierdzi, że TLp029B1 baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu
 • Ważnym elementem układanki jest Alcatel zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

Serwis

 • + Niska cena: Podczas ustalania cen na znajdujące się w naszej ofercie ALCATEL TLp029B1 baterie, zawsze staramy się dobierać możliwie jak najlepsze, dbając przy tym o Twoją satysfakcję z zakupów. Regularnie przygotowujemy różnego rodzaju promocje, dzięki którym dostępne ALCATEL baterie może nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.
 • + Wysokiej jakości: www.pc-baterie.pl to ALCATEL TLp029B1 akumulator wprost z linii produkcyjnej. Wszystkie nasze baterie pochodzą z zaawansowanych technologicznie fabryk i podlegają rygorystycznej kontroli jakości. Dzięki zastosowaniu wysoce wydajnych ogniw, akumulatory www.pc-baterie.pl cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością.
 • + Bezpieczne płatności: To wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal. Transakcje są ubezpieczone ochroną kupujących Paypal.Informacje są chronione protokołem SSL przy użyciu klucza szyfrującego.
 • + Ceny i koszty wysyłki: Koszty wysyłki są płatne od każdego zamówienia w wysokości wskazanej na stronie zamówienia. Koszty wysyłki mogą być różne w wypadku produktów o szczególnie dużych rozmiarach, ciężkich lub o dużej wartości. Koszty takie są podane na stronie zawierającej szczegółowe dane ALCATEL TLp029B1 baterie dla każdego zamawianego przez Państwa produktu oraz na stronie zamówienia
Tag: ALCATEL TLp029B1 akumulator, Baterie do telefonów,TLp029B1 bateriami, baterię ALCATEL TLp029B1 , baterii do TLp029B1 , ALCATEL TLp029B1 Baterie do telefonów, Li-Ion TLp029B1

Bezpieczne zakupy na całym świecie

 • – Większy wybór, niższe ceny Twoje dane finansowe są przechowywane bezpiecznie w systemie PayPal i nigdy nie są udostępniane sprzedawcom.
 • - Bezpiecznie i wygodnie z systemem PayPal
 • - Z systemem PayPal możesz płacić szybko, wygodnie i bezpiecznie w sklepach internetowych na całym świecie. Oszczędź sobie nerwów podczas każdorazowego wprowadzania numeru karty kredytowej lub danych do przelewu. Wystarczy powiązać z kontem PayPal swój rachunek bankowy lub dane karty kredytowej.

Metoda płatności

Za darmo dla kupujących

Dzięki ochronie kupujących w systemie PayPal możesz odzyskać całkowitą wartość zakupu, jeśli zakupiony przedmiot do Ciebie nie dotrze lub będzie się znacznie różnić od opisu.

Bezpieczne zakupy

Niezależnie od tego, czy kupujesz w kraju, czy za granicą, nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat transakcyjnych*. Niewielką opłatę uiszcza jedynie sprzedawca.

Finansowanie płatności

Płać jednym kontem. Wystarczy, że dodasz dane swojej karty kredytowej lub debetowej do swojego konta PayPal albo doładujesz je błyskawicznie ze swojego rachunku bankowego.

Polityka zwrotów

 • 12 miesięczną gwarancją!
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

W ciągu 30 dni od dnia zakupu towaru z przyjemnością wymienimy go Państwu lub zwrócimy jego wartość zgodnie z niżej przedstawionymi warunkami.

Refundacji nie podlega towar:

 • •używany/noszony lub zabrudzony,
 • •z usuniętymi etykietami, uszkodzonym opakowaniem,
 • •zakupiony jako uszkodzony lub zabrudzony bez paragonu

Zwracane artykuły muszą być dostarczone w stanie nienaruszonym, w opakowaniu oryginalnym.

Refundacja za zwrot wyrobu następuje wyłacznie do wysokości ceny zakupu. Nie refundujemy kosztów dostawy. Koszty dostawy ponosi klient. Aby uzyskać informacje na temat dokonania zwrotu prosimy o kontakt Email:info@pc-baterie.pl

W przypadku odmowy odebrania wysłanej do Państwa przesyłki, dokonamy zwrotu kwoty równej cenie towaru bez kosztów przesyłki.