info@pc-baterie.pl

Bateria SSB-Q20LS do laptopów NV 5000 Q10 Series

Dostępność: Na stanie [Szybka wysyłka!]

Gwarancja: 1 lat

Marka: SAMSUNG

Kod produktu: EPSS005

Kategoria: Bateria Do Laptopów

Pojemność: 3800.00mAh

Napięcie: 7.40 V

Kolor : srebro

Nowa bateria SAMSUNG SSB-Q20LS 7.40 V 3800.00mAh. SSB-Q20LS Bateria Do Laptopów - idealnie pasuje do laptopa . SAMSUNG SSB-Q20LS Akumulator zapewnia bezpieczną pracę przez długi czas. Szybka wysyłka, zwrot do 30 dni.

294.37 zł

Bateria do SAMSUNG SSB-Q20LS 7.40 V 3800.00mAh Baterii Litowo-polimerowe - Fabrycznie nowa baterie SAMSUNG do Ładowania kompatybilny bateria do NV 5000 Q10 Series Akumulator - SAMSUNG SSB-Q20LS w dobrych cenach i dobrej jakości,najniższe ceny! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów!

Marka: Samsung
Model: SSB-Q20LS
Typ ogniwa: li-ion
Pojemność: 3800.00mAh
Napięcie: 7.40 V
Zastępuje modele: SSB-Q20LSSSB-Q20LS/CSSB-Q20LS/E
Kompatybilny z modelami:
 • SAMSUNG
  NV 5000 Q10 Series Q10 TLC
  Q10 TLC 933 Q10 TXC Q10 TXC 1000
  Q10 TXC 933 Q10 TXC933II Q20 Series
  Q25 HXC 738 Q25 Series Q25 TXC 1300
  Q25 TXC 1400 Q25 TXC 1500 Q25 TXC 758
  Q25 TXM 1500    
 • Jak sprawić, by SAMSUNG SSB-Q20LS bateria twojego była zdrowa i szczęśliwa?

  • Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż SAMSUNG SSB-Q20LS baterię do . Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć SSB-Q20LS baterię z i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).
  • Czy wyjmować SAMSUNG SSB-Q20LS baterię kiedy używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię w dobrym stanie.
  • Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z SAMSUNG radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.
  • Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?SAMSUNG twierdzi, że SSB-Q20LS baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu
  • Ważnym elementem układanki jest Samsung zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

  Serwis

  • + Niska cena: Podczas ustalania cen na znajdujące się w naszej ofercie SAMSUNG SSB-Q20LS baterie, zawsze staramy się dobierać możliwie jak najlepsze, dbając przy tym o Twoją satysfakcję z zakupów. Regularnie przygotowujemy różnego rodzaju promocje, dzięki którym dostępne SAMSUNG baterie może nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.
  • + Wysokiej jakości: www.pc-baterie.pl to SAMSUNG SSB-Q20LS akumulator wprost z linii produkcyjnej. Wszystkie nasze baterie pochodzą z zaawansowanych technologicznie fabryk i podlegają rygorystycznej kontroli jakości. Dzięki zastosowaniu wysoce wydajnych ogniw, akumulatory www.pc-baterie.pl cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością.
  • + Bezpieczne płatności: To wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal. Transakcje są ubezpieczone ochroną kupujących Paypal.Informacje są chronione protokołem SSL przy użyciu klucza szyfrującego.
  • + Ceny i koszty wysyłki: Koszty wysyłki są płatne od każdego zamówienia w wysokości wskazanej na stronie zamówienia. Koszty wysyłki mogą być różne w wypadku produktów o szczególnie dużych rozmiarach, ciężkich lub o dużej wartości. Koszty takie są podane na stronie zawierającej szczegółowe dane SAMSUNG SSB-Q20LS baterie dla każdego zamawianego przez Państwa produktu oraz na stronie zamówienia
  Tag: SAMSUNG SSB-Q20LS akumulator, Bateria Do Laptopów,SSB-Q20LS bateriami, baterię SAMSUNG SSB-Q20LS , baterii do SSB-Q20LS , SAMSUNG SSB-Q20LS Bateria Do Laptopów, Li-Ion SSB-Q20LS

  Bezpieczne zakupy na całym świecie

  • – Większy wybór, niższe ceny Twoje dane finansowe są przechowywane bezpiecznie w systemie PayPal i nigdy nie są udostępniane sprzedawcom.
  • - Bezpiecznie i wygodnie z systemem PayPal
  • - Z systemem PayPal możesz płacić szybko, wygodnie i bezpiecznie w sklepach internetowych na całym świecie. Oszczędź sobie nerwów podczas każdorazowego wprowadzania numeru karty kredytowej lub danych do przelewu. Wystarczy powiązać z kontem PayPal swój rachunek bankowy lub dane karty kredytowej.

  Metoda płatności

  Za darmo dla kupujących

  Dzięki ochronie kupujących w systemie PayPal możesz odzyskać całkowitą wartość zakupu, jeśli zakupiony przedmiot do Ciebie nie dotrze lub będzie się znacznie różnić od opisu.

  Bezpieczne zakupy

  Niezależnie od tego, czy kupujesz w kraju, czy za granicą, nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat transakcyjnych*. Niewielką opłatę uiszcza jedynie sprzedawca.

  Finansowanie płatności

  Płać jednym kontem. Wystarczy, że dodasz dane swojej karty kredytowej lub debetowej do swojego konta PayPal albo doładujesz je błyskawicznie ze swojego rachunku bankowego.

  Polityka zwrotów

  • 12 miesięczną gwarancją!
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

  W ciągu 30 dni od dnia zakupu towaru z przyjemnością wymienimy go Państwu lub zwrócimy jego wartość zgodnie z niżej przedstawionymi warunkami.

  Refundacji nie podlega towar:

  • •używany/noszony lub zabrudzony,
  • •z usuniętymi etykietami, uszkodzonym opakowaniem,
  • •zakupiony jako uszkodzony lub zabrudzony bez paragonu

  Zwracane artykuły muszą być dostarczone w stanie nienaruszonym, w opakowaniu oryginalnym.

  Refundacja za zwrot wyrobu następuje wyłacznie do wysokości ceny zakupu. Nie refundujemy kosztów dostawy. Koszty dostawy ponosi klient. Aby uzyskać informacje na temat dokonania zwrotu prosimy o kontakt Email:info@pc-baterie.pl

  W przypadku odmowy odebrania wysłanej do Państwa przesyłki, dokonamy zwrotu kwoty równej cenie towaru bez kosztów przesyłki.