info@pc-baterie.pl

Bateria SFB-GTMC78X4_28821 do laptopów Gateway MC73 MC78 MD24 MC7804h MC7825u MD7820u MD7822u

Dostępność: Na stanie (wysłane w ciągu 24 godzin!)


Nasza zamienna bateria do GATEWAY SFB-GTMC78X4_28821 spełnia lub przewyższa specyfikacje OEM, w 100% kompatybilna z oryginalną baterią, specyfikacje baterii do GATEWAY SFB-GTMC78X4_28821 są następujące.

Stan: Nowy, Zastępczy

Gwarancja: 12 miesięcy

Marka: GATEWAY

Kod produktu: EPGA036

Kategoria: Bateria Do Laptopów

Pojemność: 4400mAh

Napięcie: 11.1V

Wymiary: 8.42" x 2.69" x 0.79"

Kolor : ciemny szary

Nowa bateria GATEWAY SFB-GTMC78X4_28821 11.1V 4400mAh. SFB-GTMC78X4_28821 Bateria Do Laptopów - idealnie pasuje do laptopa . GATEWAY SFB-GTMC78X4_28821 Akumulator zapewnia bezpieczną pracę przez długi czas. Szybka wysyłka, zwrot do 30 dni.
* Inteligentna elektronika, zabezpieczająca baterię przed groźnymi zdarzeniami (przegrzanie, wahania napięcia, przepięcia itp.)
* Niespotykana wydajność, czyli 90% sprawności baterii nawet po 500 cyklach ładowania
* Perfekcyjne wykonanie z dbałością o szczegóły, gwarantuje pełną kompatybilność z dedykowanymi laptopa GATEWAY
* Pewność i zaufanie, dzięki gwarancji jakości oraz sprawnej obsłudze posprzedażowej
* Certyfikaty: CE, RoHS, FCC

265.36 zł

Nasza przewaga

Bateria do GATEWAY SFB-GTMC78X4_28821 11.1V 4400mAh Baterii Litowo-polimerowe - Fabrycznie nowa baterie GATEWAY do Ładowania kompatybilny bateria do Gateway MC73 MC78 MD24 MC7804h MC7825u MD7820u MD7822u Akumulator - GATEWAY SFB-GTMC78X4_28821 w dobrych cenach i dobrej jakości,najniższe ceny! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów!

Marka: gateway
Model: SFB-GTMC78X4_28821
Typ ogniwa: Li-ion
Pojemność: 4400mAh
Napięcie: 11.1V
Zastępuje modele: AS07B32SFB-GTMC78X4_28821AS07B31AS07B32AS07B41AS07B42AS07B51AS07B52AS07B71AS07B72AS07BX1AS07BX2LC.BTP00.007LC.BTP00.0083UR18650Y-2-CPL-ICL50934T2180FBT.00603.033BT.00604.018BT.00605.015BT.00607.010BT.00803.024BT.00804.020BT.00804.024BT.00805.011BT.00807.014BTP-AS5520GICK70ICL50ICW50ICY70JDW50MS2221ZD1LC.BTP00.007
Kompatybilny z modelami: Gateway MC and MD :
Gateway MD7826, MD7826u, MD-7826,
MD-7826u, Gateway MC73 MC78 MD24
MD26 MD73 MD78 series MC7804h
MC7825u MD2409h MD2601u MD2614u
MD7311h MD7321u MD7801u MD7818u
MD7820u MD7822u MD7826u
ACER
Aspire 5220 Series
Aspire 5220
Aspire 5220G

Acer Aspire 5310 Series
Aspire 5310
Aspire 5310G
Aspire 5315
Aspire 5315G

Acer Aspire 5320 Series
Aspire 5320
Aspire 5320G

Acer Aspire 5520 Series
Aspire 5520
Aspire 5520G,
Aspire 5520-6A2G12Mi,
Aspire 5520G-402G25Mi,
Aspire 5520-5A2G16

ACER Aspire 5710 Series
Aspire 5710
Aspire 5710G

ACER Aspire 5720 Series
Aspire 5720
Aspire 5720G

ACER Aspire 5720Z Series
Aspire 5720Z
Aspire 5720ZG

Acer Aspire 5910 Series
Aspire 5910
Aspire 5910G

Acer Aspire 5920 Series
Aspire 5920
Aspire 5920-1A2G16Mi
Aspire 5920-302G12Mi
Aspire 5920-302G16MN
Aspire 5920-3A2G16Mi
Aspire 5920-6582
Aspire 5920-6661
Aspire 5920G,
Aspire 5920-6661,
Aspire 5920-6582,
Aspire 5920G-302G25,
Aspire 5920G-302G20N,
Aspire 5920G-602G25Mn,
Aspire 5920G-602G20HN,
Aspire 5920G-702G25Hn,
Aspire 5920G-602G16Mn,
Aspire 5920G-102G16,
Aspire 5920G-302G20H,
Aspire 5920G-3A2G25Mn,
Aspire 5920G-302G25Mn,
Aspire 5920G-302G16MN,
Aspire 5920-1A2G16Mi,
Aspire 5920-3A2G16Mi,
Aspire 5920-302G12Mi,
Aspire 5920G-302G25Hn,
Aspire 5920G-302G25Hi,
Aspire 5920-302G16MN

Acer Aspire 6920 Series
Aspire 6920-6422,
Aspire 6920-6428,
Aspire 6920-6610,
Aspire 6920-6621,
Aspire 6920-6731,
Aspire 6920-6864
Aspire 6920G
Aspire 6920G-6A4G25Mn,
Aspire 6920G-6A4G25Mn,
Aspire 6920G-6A4G25Mn,
Aspire 6920G-814G32Bn,
Aspire 6920G-814G32Bn,
Aspire 6920G-814G32Bn,
Aspire 6920G-832G25Bn,
Aspire 6920G-834G32Bn,
Aspire 6920G-834G32Bn,
Aspire 6920G-834G32Bn,
Aspire 6920G-934G32Bn,
Aspire 6920G-934G32Bn,
Aspire 6920G-934G32Bn

Acer Aspire 7320 series
Aspire 7320
Aspire 7320G

Acer Aspire 7520 series
Aspire 7520
Aspire 7520-5115,
Aspire 7520-5618,
Aspire 7520-5823,
Aspire 7520-6A1G08Mi
Aspire 7520G
Aspire 7520G-502G25Mi,
Aspire 7520G-502G32Mi

Acer Aspire 7520Z series
Aspire 7520Z
Aspire 7520ZG

Acer Aspire 7720 Series
Aspire 7720
Aspire 7720-1A2G16Mi,
Aspire 7720-3A2G12Mi
Aspire 7720G
Aspire 7720G-1A2G16Mi,
Aspire 7720G-1A2G24Mi,
Aspire 7720G-302G25Mi,
Aspire 7720G-302G25Mn,
Aspire 7720G-302G32Hi,
Aspire 7720G-3A2G32Mi,
Aspire 7720G-5A2G16Mi,
Aspire 7720G-602G50Mn,
Aspire 7720G-603G50Hn,
Aspire 7720G-702G50Hn

Acer Aspire 7720Z Series
Aspire 7720Z
Aspire 7720Z-1A2G16Mi,
Aspire 7720ZG
Aspire 7720ZG-3A1G16Mi

Acer Aspire 8920 Series
Aspire 8920
Aspire 8920-6030,
Aspire 8920-6048,
Aspire 8920-6671
Aspire 8920G
Aspire 8920G-6A4G32Bn,
Aspire 8920G-6A4G32Bn,
Aspire 8920G-6A4G32Bn,
Aspire 8920G-834G32Bn,
Aspire 8920G-834G32Bn,
Aspire 8920G-834G32Bn,
Aspire 8920G-932G32Bn,
Aspire 8920G-934G50Bn,
Aspire 8920G-934G50Bn,
Aspire 8920G-934G50Bn,
Aspire 8920G-934G64Bn,
Aspire 8920G-934G64Bn,
Aspire 8920G-934G64Bn

Opis- Bateria Do Laptopów gateway SFB-GTMC78X4_28821

Wymienna baterii w laptopie gateway SFB-GTMC78X4_28821 wykorzystuje najwyższej jakości akumulatory litowo-jonowe i komponenty do szybszego ładowania i dłuższej żywotności.

Zamiennych Bateria Do Laptopów spełnia lub przewyższa oryginalne specyfikacje OEM, a potężna bateria o rzeczywistej pojemności zapewnia wysoką jakość baterii.

Ta bateria do wymiany laptopów firmy GATEWAY to nowy produkt (używany jako oryginalne akcesorium) i jest w 100% zgodny z laptopem.

Pojemnik na baterie wykonany jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego i pasuje idealnie, więc możemy się upewnić, że pasuje on do laptopa GATEWAY.

Będziesz mógł kupić Bateria Do Laptopów gateway SFB-GTMC78X4_28821 w najbardziej przystępnej cenie, zapewniamy roczną gwarancję i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy za baterię.

W rzeczywistości, dzięki ulepszeniu technologii baterii, żywotność bateria do gateway SFB-GTMC78X4_28821 ulegnie poprawie. Dostarczane przez nas akumulatory są wykonane z wysokiej jakości baterii i komponentów, dzięki czemu każda bateria ma wysoką wydajność, a ładunek cykliczny osiąga ponad 500 razy. Technologia litowo-jonowa przyspiesza ładowanie akumulatora, nie ma tak zwanego "Efektu pamięci".Każda bateria jest modelem specyficznym dla konkretnego modelu notebooka, a każdy projekt zwraca uwagę na szczegóły. Nowe bateria gateway SFB-GTMC78X4_28821 są na ogół bardziej energooszczędne, a akumulatory o tej samej pojemności działają prawidłowo i mają dłuższą żywotność. Nasza specjalizacja i koncentracja w branży Bateria Do Laptopów oznacza, że możesz łatwo znaleźć odpowiednią bateria do laptopa i zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jeśli masz jakiekolwiek problemy Bateria Do Laptopów gateway SFB-GTMC78X4_28821, skontaktuj się z nami przez e-mail, chętnie pomożemy Ci rozwiązać problem.

Jak sprawić, by GATEWAY SFB-GTMC78X4_28821 bateria twojego była zdrowa i szczęśliwa?

  • Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż GATEWAY SFB-GTMC78X4_28821 baterię do . Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć SFB-GTMC78X4_28821 baterię z i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).
  • Czy wyjmować GATEWAY SFB-GTMC78X4_28821 baterię kiedy używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię w dobrym stanie.
  • Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z GATEWAY radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.
  • Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?GATEWAY twierdzi, że SFB-GTMC78X4_28821 baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu
  • Ważnym elementem układanki jest gateway zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

FAQ

Jak mogę znaleźć odpowiednią Bateria Do Laptopów gateway SFB-GTMC78X4_28821?

1 .Dowiedz się o swojej marce i modelu laptopa

Zazwyczaj numer modelu zostanie wydrukowany bezpośrednio na laptopie lub na etykiecie na spodzie laptopa.

2 .Znajdź numer części baterii laptopa

Wyjmij baterię laptopa z notebooka i znajdź numer części baterii na etykiecie.

3 .Potwierdź kompatybilność baterii laptopa

Przed zakupem upewnij się, że bateria jest zgodna z notebookiem, baterią do wymiany laptopa gateway oraz pełną i przetestowaną listą kompatybilności.

Jak naładować Bateria Do Laptopów gateway SFB-GTMC78X4_28821?

1 .Bateria laptopa musi być naładowany, aby mógł działać. Możesz podłączyć laptopa do gniazdka sieciowego, aby naładować baterię laptopa.

2 .Bateria można ładować niezależnie od tego, czy akumulator jest całkowicie rozładowany. Zwłaszcza jeśli twój laptop używa baterii litowo-jonowej, nie ma żadnej różnicy.

3 .Jeśli korzystasz z laptopa podczas ładowania, Bateria Do Laptopów gateway SFB-GTMC78X4_28821 nie będzie ładowany dłużej. Akumulator będzie nadal ładowany, nawet jeśli notebook jest wyłączony.

Jak przedłużyć żywotność Bateria Do Laptopów gateway SFB-GTMC78X4_28821?

1 .Dostosuj jasność ekranu swojego laptopa.

2 .Po prostu uruchom, co chcesz i wyłącz niepotrzebne procesy

3 .Włącz zoptymalizowane baterie lub funkcje zasilania.

4 .Zachowaj stan Bateria Do Laptopów gateway SFB-GTMC78X4_28821, nie używaj go w zbyt wysokiej temperaturze

5 .Nie całkowicie rozładuj baterię baterii litowo-jonowej.

  • + Niska cena: Podczas ustalania cen na znajdujące się w naszej ofercie GATEWAY SFB-GTMC78X4_28821 baterie, zawsze staramy się dobierać możliwie jak najlepsze, dbając przy tym o Twoją satysfakcję z zakupów. Regularnie przygotowujemy różnego rodzaju promocje, dzięki którym dostępne GATEWAY baterie może nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.
  • + Wysokiej jakości: www.pc-baterie.pl to GATEWAY SFB-GTMC78X4_28821 akumulator wprost z linii produkcyjnej. Wszystkie nasze baterie pochodzą z zaawansowanych technologicznie fabryk i podlegają rygorystycznej kontroli jakości. Dzięki zastosowaniu wysoce wydajnych ogniw, akumulatory www.pc-baterie.pl cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością.
  • + Bezpieczne płatności: To wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal. Transakcje są ubezpieczone ochroną kupujących Paypal.Informacje są chronione protokołem SSL przy użyciu klucza szyfrującego.
  • + Ceny i koszty wysyłki: Koszty wysyłki są płatne od każdego zamówienia w wysokości wskazanej na stronie zamówienia. Koszty wysyłki mogą być różne w wypadku produktów o szczególnie dużych rozmiarach, ciężkich lub o dużej wartości. Koszty takie są podane na stronie zawierającej szczegółowe dane GATEWAY SFB-GTMC78X4_28821 baterie dla każdego zamawianego przez Państwa produktu oraz na stronie zamówienia

Serwis

Tag: GATEWAY SFB-GTMC78X4_28821 akumulator, Bateria Do Laptopów,SFB-GTMC78X4_28821 bateriami, baterię GATEWAY SFB-GTMC78X4_28821 , baterii do SFB-GTMC78X4_28821 , GATEWAY SFB-GTMC78X4_28821 Bateria Do Laptopów, Li-Ion SFB-GTMC78X4_28821

Bezpieczne zakupy na całym świecie

  • – Większy wybór, niższe ceny Twoje dane finansowe są przechowywane bezpiecznie w systemie PayPal i nigdy nie są udostępniane sprzedawcom.
  • - Bezpiecznie i wygodnie z systemem PayPal
  • - Z systemem PayPal możesz płacić szybko, wygodnie i bezpiecznie w sklepach internetowych na całym świecie. Oszczędź sobie nerwów podczas każdorazowego wprowadzania numeru karty kredytowej lub danych do przelewu. Wystarczy powiązać z kontem PayPal swój rachunek bankowy lub dane karty kredytowej.

Metoda płatności

Za darmo dla kupujących

Dzięki ochronie kupujących w systemie PayPal możesz odzyskać całkowitą wartość zakupu, jeśli zakupiony przedmiot do Ciebie nie dotrze lub będzie się znacznie różnić od opisu.

Bezpieczne zakupy

Niezależnie od tego, czy kupujesz w kraju, czy za granicą, nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat transakcyjnych*. Niewielką opłatę uiszcza jedynie sprzedawca.

Finansowanie płatności

Płać jednym kontem. Wystarczy, że dodasz dane swojej karty kredytowej lub debetowej do swojego konta PayPal albo doładujesz je błyskawicznie ze swojego rachunku bankowego.

Polityka zwrotów

  • 12 miesięczną gwarancją!
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

W ciągu 30 dni od dnia zakupu towaru z przyjemnością wymienimy go Państwu lub zwrócimy jego wartość zgodnie z niżej przedstawionymi warunkami.

Refundacji nie podlega towar:

  • •używany/noszony lub zabrudzony,
  • •z usuniętymi etykietami, uszkodzonym opakowaniem,
  • •zakupiony jako uszkodzony lub zabrudzony bez paragonu

Zwracane artykuły muszą być dostarczone w stanie nienaruszonym, w opakowaniu oryginalnym.

Refundacja za zwrot wyrobu następuje wyłacznie do wysokości ceny zakupu. Nie refundujemy kosztów dostawy. Koszty dostawy ponosi klient. Aby uzyskać informacje na temat dokonania zwrotu prosimy o kontakt Email:info@pc-baterie.pl

W przypadku odmowy odebrania wysłanej do Państwa przesyłki, dokonamy zwrotu kwoty równej cenie towaru bez kosztów przesyłki.