info@pc-baterie.pl

Bateria PCGA-BP51 do laptopów PCG-505G/A4G PCG-505GX/4G ...

Dostępność: Na stanie [Szybka wysyłka!]

Gwarancja: 1 lat

Marka: SONY

Kod produktu: EPSN010

Kategoria: Bateria Do Laptopów

Pojemność: 2200mAh

Napięcie: 11.10 V

Kolor : metaliczny niebieski szary

Nowa bateria SONY PCGA-BP51 11.10 V 2200mAh. PCGA-BP51 Bateria Do Laptopów - idealnie pasuje do laptopa . SONY PCGA-BP51 Akumulator zapewnia bezpieczną pracę przez długi czas. Szybka wysyłka, zwrot do 30 dni.

281.02 zł

Wyprzedane!

Bateria do SONY PCGA-BP51 11.10 V 2200mAh Baterii Litowo-polimerowe - Fabrycznie nowa baterie SONY do Ładowania kompatybilny bateria do PCG-505G/A4G PCG-505GX/4G ... Akumulator - SONY PCGA-BP51 w dobrych cenach i dobrej jakości,najniższe ceny! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów!

Marka: sony
Model: PCGA-BP51
Typ ogniwa: Li-ion
Pojemność: 2200mAh
Napięcie: 11.10 V
Zastępuje modele: PCGA-BP51PCGA-BP51APCGA-BP51A/LPCGA-BP52A/LPCGA-BP52AUC
Kompatybilny z modelami:
 • SONY
  PCG-505G/A4G PCG-505GX/4G PCG-505SX/4G
  PCG-505V/ABX PCG-505V/CBP PCG-505V/CBX
  PCG-505X/64 PCG-6C1N PCG-C1C
  PCG-C1MR/BP PCG-C1MRX PCG-C1MSX
  PCG-C1MV PCG-C1MVC PCG-C1MVM
  PCG-C1MVP PCG-C1MVPM PCG-C1MZX
  PCG-C1VG PCG-C1VJ PCG-C1VJ/BP
  PCG-C1VM PCG-C1VN PCG-C1VP
  PCG-C1VPK PCG-C1VR/BP PCG-C1VRX/K
  PCG-C1VS/BW PCG-C1VSX/K PCG-C1X
  PCG-C1XA PCG-C1XE PCG-C1XF
  PCG-C1XG PCG-C1XG/BP PCG-C1XS
  PCG-C2GPS PCG-GT1 SERIES PCG-GT3/K
  PCG-N505E/BP PCG-N505EL PCG-N505ES
  PCG-N505VE PCG-N505VX VAIO PCG-505EX
  VAIO PCG-505F VAIO PCG-505FX VAIO PCG-505G
  VAIO PCG-505GX VAIO PCG-505R VAIO PCG-505TS
  VAIO PCG-505TX VAIO PCG-C1 SERIES VAIO PCG-C2 SERIES
  VAIO PCG-CIXS VAIO PCG-GT1 SERIES VAIO PCG-GT3 SERIES
  VAIO PCG-N505 VAIO PCG-N505VX  
 • Jak sprawić, by SONY PCGA-BP51 bateria twojego była zdrowa i szczęśliwa?

  • Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż SONY PCGA-BP51 baterię do . Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć PCGA-BP51 baterię z i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).
  • Czy wyjmować SONY PCGA-BP51 baterię kiedy używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię w dobrym stanie.
  • Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z SONY radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.
  • Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?SONY twierdzi, że PCGA-BP51 baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu
  • Ważnym elementem układanki jest sony zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

  Serwis

  • + Niska cena: Podczas ustalania cen na znajdujące się w naszej ofercie SONY PCGA-BP51 baterie, zawsze staramy się dobierać możliwie jak najlepsze, dbając przy tym o Twoją satysfakcję z zakupów. Regularnie przygotowujemy różnego rodzaju promocje, dzięki którym dostępne SONY baterie może nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.
  • + Wysokiej jakości: www.pc-baterie.pl to SONY PCGA-BP51 akumulator wprost z linii produkcyjnej. Wszystkie nasze baterie pochodzą z zaawansowanych technologicznie fabryk i podlegają rygorystycznej kontroli jakości. Dzięki zastosowaniu wysoce wydajnych ogniw, akumulatory www.pc-baterie.pl cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością.
  • + Bezpieczne płatności: To wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal. Transakcje są ubezpieczone ochroną kupujących Paypal.Informacje są chronione protokołem SSL przy użyciu klucza szyfrującego.
  • + Ceny i koszty wysyłki: Koszty wysyłki są płatne od każdego zamówienia w wysokości wskazanej na stronie zamówienia. Koszty wysyłki mogą być różne w wypadku produktów o szczególnie dużych rozmiarach, ciężkich lub o dużej wartości. Koszty takie są podane na stronie zawierającej szczegółowe dane SONY PCGA-BP51 baterie dla każdego zamawianego przez Państwa produktu oraz na stronie zamówienia
  Tag: SONY PCGA-BP51 akumulator, Bateria Do Laptopów,PCGA-BP51 bateriami, baterię SONY PCGA-BP51 , baterii do PCGA-BP51 , SONY PCGA-BP51 Bateria Do Laptopów, Li-Ion PCGA-BP51

  Bezpieczne zakupy na całym świecie

  • – Większy wybór, niższe ceny Twoje dane finansowe są przechowywane bezpiecznie w systemie PayPal i nigdy nie są udostępniane sprzedawcom.
  • - Bezpiecznie i wygodnie z systemem PayPal
  • - Z systemem PayPal możesz płacić szybko, wygodnie i bezpiecznie w sklepach internetowych na całym świecie. Oszczędź sobie nerwów podczas każdorazowego wprowadzania numeru karty kredytowej lub danych do przelewu. Wystarczy powiązać z kontem PayPal swój rachunek bankowy lub dane karty kredytowej.

  Metoda płatności

  Za darmo dla kupujących

  Dzięki ochronie kupujących w systemie PayPal możesz odzyskać całkowitą wartość zakupu, jeśli zakupiony przedmiot do Ciebie nie dotrze lub będzie się znacznie różnić od opisu.

  Bezpieczne zakupy

  Niezależnie od tego, czy kupujesz w kraju, czy za granicą, nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat transakcyjnych*. Niewielką opłatę uiszcza jedynie sprzedawca.

  Finansowanie płatności

  Płać jednym kontem. Wystarczy, że dodasz dane swojej karty kredytowej lub debetowej do swojego konta PayPal albo doładujesz je błyskawicznie ze swojego rachunku bankowego.

  Polityka zwrotów

  • 12 miesięczną gwarancją!
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

  W ciągu 30 dni od dnia zakupu towaru z przyjemnością wymienimy go Państwu lub zwrócimy jego wartość zgodnie z niżej przedstawionymi warunkami.

  Refundacji nie podlega towar:

  • •używany/noszony lub zabrudzony,
  • •z usuniętymi etykietami, uszkodzonym opakowaniem,
  • •zakupiony jako uszkodzony lub zabrudzony bez paragonu

  Zwracane artykuły muszą być dostarczone w stanie nienaruszonym, w opakowaniu oryginalnym.

  Refundacja za zwrot wyrobu następuje wyłacznie do wysokości ceny zakupu. Nie refundujemy kosztów dostawy. Koszty dostawy ponosi klient. Aby uzyskać informacje na temat dokonania zwrotu prosimy o kontakt Email:info@pc-baterie.pl

  W przypadku odmowy odebrania wysłanej do Państwa przesyłki, dokonamy zwrotu kwoty równej cenie towaru bez kosztów przesyłki.