info@pc-baterie.pl

Bateria PCGA-BP3T do laptopów PCG-TR1A PCG-TR1AP ...

Dostępność: Na stanie [Szybka wysyłka!]

Gwarancja: 1 lat

Marka: SONY

Kod produktu: EPSN005

Kategoria: Bateria Do Laptopów

Pojemność: 6600.00mAh

Napięcie: 11.10 V

Kolor : srebro

Nowa bateria SONY PCGA-BP3T 11.10 V 6600.00mAh. PCGA-BP3T Bateria Do Laptopów - idealnie pasuje do laptopa . SONY PCGA-BP3T Akumulator zapewnia bezpieczną pracę przez długi czas. Szybka wysyłka, zwrot do 30 dni.

462.06 zł

Bateria do SONY PCGA-BP3T 11.10 V 6600.00mAh Baterii Litowo-polimerowe - Fabrycznie nowa baterie SONY do Ładowania kompatybilny bateria do PCG-TR1A PCG-TR1AP ... Akumulator - SONY PCGA-BP3T w dobrych cenach i dobrej jakości,najniższe ceny! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów!

Marka: sony
Model: PCGA-BP3T
Typ ogniwa: Li-ion
Pojemność: 6600.00mAh
Napięcie: 11.10 V
Zastępuje modele: PCGA-BP3T
Kompatybilny z modelami:
  • SONY
    PCG-TR1A PCG-TR1AP PCG-TR1/B
    PCG-TR1/P PCG-TR2A PCG-TR2AP1
    PCG-TR2AP3 PCG-TR2/B PCG-TR2E
    PCG-TR2/P PCG-TR3A PCG-TR3AP1
    PCG-TR3AP2 PCG-TR3AP3 PCG-TR3A - REFURBISHED
    PCG-TR3/B PCG-TR3E/B PCG-TR3/P
    PCG-TR3/S PCG-TR3/SP PCG-TR5AP
    PCG-TR5B PCG-TR5EB PCG-TR5PS
    PCG-TR5S VAIO PCG-481N VAIO PCG-TR1/B
    VAIO PCG-TR1/P VAIO PCG-TR2/B VAIO PCG-TR2E
    VAIO PCG-TR2/P VAIO PCG-TR3/B VAIO PCG-TR3E/B
    VAIO PCG-TR3/P VAIO PCG-TR3/S VAIO PCG-TR3/SP
  • Jak sprawić, by SONY PCGA-BP3T bateria twojego była zdrowa i szczęśliwa?

    • Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż SONY PCGA-BP3T baterię do . Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć PCGA-BP3T baterię z i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).
    • Czy wyjmować SONY PCGA-BP3T baterię kiedy używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię w dobrym stanie.
    • Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z SONY radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.
    • Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?SONY twierdzi, że PCGA-BP3T baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu
    • Ważnym elementem układanki jest sony zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

    Serwis

    • + Niska cena: Podczas ustalania cen na znajdujące się w naszej ofercie SONY PCGA-BP3T baterie, zawsze staramy się dobierać możliwie jak najlepsze, dbając przy tym o Twoją satysfakcję z zakupów. Regularnie przygotowujemy różnego rodzaju promocje, dzięki którym dostępne SONY baterie może nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.
    • + Wysokiej jakości: www.pc-baterie.pl to SONY PCGA-BP3T akumulator wprost z linii produkcyjnej. Wszystkie nasze baterie pochodzą z zaawansowanych technologicznie fabryk i podlegają rygorystycznej kontroli jakości. Dzięki zastosowaniu wysoce wydajnych ogniw, akumulatory www.pc-baterie.pl cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością.
    • + Bezpieczne płatności: To wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal. Transakcje są ubezpieczone ochroną kupujących Paypal.Informacje są chronione protokołem SSL przy użyciu klucza szyfrującego.
    • + Ceny i koszty wysyłki: Koszty wysyłki są płatne od każdego zamówienia w wysokości wskazanej na stronie zamówienia. Koszty wysyłki mogą być różne w wypadku produktów o szczególnie dużych rozmiarach, ciężkich lub o dużej wartości. Koszty takie są podane na stronie zawierającej szczegółowe dane SONY PCGA-BP3T baterie dla każdego zamawianego przez Państwa produktu oraz na stronie zamówienia
    Tag: SONY PCGA-BP3T akumulator, Bateria Do Laptopów,PCGA-BP3T bateriami, baterię SONY PCGA-BP3T , baterii do PCGA-BP3T , SONY PCGA-BP3T Bateria Do Laptopów, Li-Ion PCGA-BP3T

    Bezpieczne zakupy na całym świecie

    • – Większy wybór, niższe ceny Twoje dane finansowe są przechowywane bezpiecznie w systemie PayPal i nigdy nie są udostępniane sprzedawcom.
    • - Bezpiecznie i wygodnie z systemem PayPal
    • - Z systemem PayPal możesz płacić szybko, wygodnie i bezpiecznie w sklepach internetowych na całym świecie. Oszczędź sobie nerwów podczas każdorazowego wprowadzania numeru karty kredytowej lub danych do przelewu. Wystarczy powiązać z kontem PayPal swój rachunek bankowy lub dane karty kredytowej.

    Metoda płatności

    Za darmo dla kupujących

    Dzięki ochronie kupujących w systemie PayPal możesz odzyskać całkowitą wartość zakupu, jeśli zakupiony przedmiot do Ciebie nie dotrze lub będzie się znacznie różnić od opisu.

    Bezpieczne zakupy

    Niezależnie od tego, czy kupujesz w kraju, czy za granicą, nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat transakcyjnych*. Niewielką opłatę uiszcza jedynie sprzedawca.

    Finansowanie płatności

    Płać jednym kontem. Wystarczy, że dodasz dane swojej karty kredytowej lub debetowej do swojego konta PayPal albo doładujesz je błyskawicznie ze swojego rachunku bankowego.

    Polityka zwrotów

    • 12 miesięczną gwarancją!
    • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

    W ciągu 30 dni od dnia zakupu towaru z przyjemnością wymienimy go Państwu lub zwrócimy jego wartość zgodnie z niżej przedstawionymi warunkami.

    Refundacji nie podlega towar:

    • •używany/noszony lub zabrudzony,
    • •z usuniętymi etykietami, uszkodzonym opakowaniem,
    • •zakupiony jako uszkodzony lub zabrudzony bez paragonu

    Zwracane artykuły muszą być dostarczone w stanie nienaruszonym, w opakowaniu oryginalnym.

    Refundacja za zwrot wyrobu następuje wyłacznie do wysokości ceny zakupu. Nie refundujemy kosztów dostawy. Koszty dostawy ponosi klient. Aby uzyskać informacje na temat dokonania zwrotu prosimy o kontakt Email:info@pc-baterie.pl

    W przypadku odmowy odebrania wysłanej do Państwa przesyłki, dokonamy zwrotu kwoty równej cenie towaru bez kosztów przesyłki.