info@pc-baterie.pl

Bateria PCGA-BP2T do laptopów VAIO PCG-481N VAIO PCG-TR1/B

Dostępność: Na stanie [Szybka wysyłka!]

Gwarancja: 1 lat

Marka: SONY

Kod produktu: EPSN002

Kategoria: Bateria Do Laptopów

Pojemność: 4400.00 mAh

Napięcie: 11.10 V

Kolor : srebro

Nowa bateria SONY PCGA-BP2T 11.10 V 4400.00 mAh. PCGA-BP2T Bateria Do Laptopów - idealnie pasuje do laptopa . SONY PCGA-BP2T Akumulator zapewnia bezpieczną pracę przez długi czas. Szybka wysyłka, zwrot do 30 dni.

256.26 zł

Bateria do SONY PCGA-BP2T 11.10 V 4400.00 mAh Baterii Litowo-polimerowe - Fabrycznie nowa baterie SONY do Ładowania kompatybilny bateria do VAIO PCG-481N VAIO PCG-TR1/B Akumulator - SONY PCGA-BP2T w dobrych cenach i dobrej jakości,najniższe ceny! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów!

Marka: sony
Model: PCGA-BP2T
Typ ogniwa: Li-ion
Pojemność: 4400.00 mAh
Napięcie: 11.10 V
Zastępuje modele: PCGA-BP2T
Kompatybilny z modelami:
 • SONY
  VAIO PCG-481N VAIO PCG-TR1/B  
  PCG-TR Series    
  PCG-TR1 PCG-TR1/A PCG-TR1/AP
  PCG-TR1/B PCG-TR1/P PCG-TR2/A
  PCG-TR2/AP1 PCG-TR2/AP3 PCG-TR2/B
  PCG-TR2/P PCG-TR2E PCG-TR3/A
  PCG-TR3/AP1 PCG-TR3/AP2 PCG-TR3/AP3
  PCG-TR3/B PCG-TR3/SP PCG-TR3A
  PCG-TR3AP1 PCG-TR3AP2 PCG-TR3AP3
  PCG-TR3E/B PCG-TR5/AP PCG-TR5B
  PCG-418N Series PCG-418N  
 • Jak sprawić, by SONY PCGA-BP2T bateria twojego była zdrowa i szczęśliwa?

  • Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż SONY PCGA-BP2T baterię do . Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć PCGA-BP2T baterię z i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).
  • Czy wyjmować SONY PCGA-BP2T baterię kiedy używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię w dobrym stanie.
  • Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z SONY radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.
  • Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?SONY twierdzi, że PCGA-BP2T baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu
  • Ważnym elementem układanki jest sony zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

  Serwis

  • + Niska cena: Podczas ustalania cen na znajdujące się w naszej ofercie SONY PCGA-BP2T baterie, zawsze staramy się dobierać możliwie jak najlepsze, dbając przy tym o Twoją satysfakcję z zakupów. Regularnie przygotowujemy różnego rodzaju promocje, dzięki którym dostępne SONY baterie może nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.
  • + Wysokiej jakości: www.pc-baterie.pl to SONY PCGA-BP2T akumulator wprost z linii produkcyjnej. Wszystkie nasze baterie pochodzą z zaawansowanych technologicznie fabryk i podlegają rygorystycznej kontroli jakości. Dzięki zastosowaniu wysoce wydajnych ogniw, akumulatory www.pc-baterie.pl cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością.
  • + Bezpieczne płatności: To wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal. Transakcje są ubezpieczone ochroną kupujących Paypal.Informacje są chronione protokołem SSL przy użyciu klucza szyfrującego.
  • + Ceny i koszty wysyłki: Koszty wysyłki są płatne od każdego zamówienia w wysokości wskazanej na stronie zamówienia. Koszty wysyłki mogą być różne w wypadku produktów o szczególnie dużych rozmiarach, ciężkich lub o dużej wartości. Koszty takie są podane na stronie zawierającej szczegółowe dane SONY PCGA-BP2T baterie dla każdego zamawianego przez Państwa produktu oraz na stronie zamówienia
  Tag: SONY PCGA-BP2T akumulator, Bateria Do Laptopów,PCGA-BP2T bateriami, baterię SONY PCGA-BP2T , baterii do PCGA-BP2T , SONY PCGA-BP2T Bateria Do Laptopów, Li-Ion PCGA-BP2T

  Bezpieczne zakupy na całym świecie

  • – Większy wybór, niższe ceny Twoje dane finansowe są przechowywane bezpiecznie w systemie PayPal i nigdy nie są udostępniane sprzedawcom.
  • - Bezpiecznie i wygodnie z systemem PayPal
  • - Z systemem PayPal możesz płacić szybko, wygodnie i bezpiecznie w sklepach internetowych na całym świecie. Oszczędź sobie nerwów podczas każdorazowego wprowadzania numeru karty kredytowej lub danych do przelewu. Wystarczy powiązać z kontem PayPal swój rachunek bankowy lub dane karty kredytowej.

  Metoda płatności

  Za darmo dla kupujących

  Dzięki ochronie kupujących w systemie PayPal możesz odzyskać całkowitą wartość zakupu, jeśli zakupiony przedmiot do Ciebie nie dotrze lub będzie się znacznie różnić od opisu.

  Bezpieczne zakupy

  Niezależnie od tego, czy kupujesz w kraju, czy za granicą, nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat transakcyjnych*. Niewielką opłatę uiszcza jedynie sprzedawca.

  Finansowanie płatności

  Płać jednym kontem. Wystarczy, że dodasz dane swojej karty kredytowej lub debetowej do swojego konta PayPal albo doładujesz je błyskawicznie ze swojego rachunku bankowego.

  Polityka zwrotów

  • 12 miesięczną gwarancją!
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

  W ciągu 30 dni od dnia zakupu towaru z przyjemnością wymienimy go Państwu lub zwrócimy jego wartość zgodnie z niżej przedstawionymi warunkami.

  Refundacji nie podlega towar:

  • •używany/noszony lub zabrudzony,
  • •z usuniętymi etykietami, uszkodzonym opakowaniem,
  • •zakupiony jako uszkodzony lub zabrudzony bez paragonu

  Zwracane artykuły muszą być dostarczone w stanie nienaruszonym, w opakowaniu oryginalnym.

  Refundacja za zwrot wyrobu następuje wyłacznie do wysokości ceny zakupu. Nie refundujemy kosztów dostawy. Koszty dostawy ponosi klient. Aby uzyskać informacje na temat dokonania zwrotu prosimy o kontakt Email:info@pc-baterie.pl

  W przypadku odmowy odebrania wysłanej do Państwa przesyłki, dokonamy zwrotu kwoty równej cenie towaru bez kosztów przesyłki.