info@pc-baterie.pl

Bateria HSTNN-OB62 do laptopów HP Compaq 6700 6720 6720S

Dostępność: Na stanie [Szybka wysyłka!]

Gwarancja: 1 lat

Marka: HP_COMPAQ

Kod produktu: EPHC013

Kategoria: Bateria Do Laptopów

Pojemność: 63Wh

Napięcie: 14.4V

Kolor : czarny

Nowa bateria HP_COMPAQ HSTNN-OB62 14.4V 63Wh. HSTNN-OB62 Bateria Do Laptopów - idealnie pasuje do laptopa . HP_COMPAQ HSTNN-OB62 Akumulator zapewnia bezpieczną pracę przez długi czas. Szybka wysyłka, zwrot do 30 dni.

265.77 zł

Bateria do HP_COMPAQ HSTNN-OB62 14.4V 63Wh Baterii Litowo-polimerowe - Fabrycznie nowa baterie HP_COMPAQ do Ładowania kompatybilny bateria do HP Compaq 6700 6720 6720S Akumulator - HP_COMPAQ HSTNN-OB62 w dobrych cenach i dobrej jakości,najniższe ceny! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów!

Marka: hp_compaq
Model: HSTNN-OB62
Typ ogniwa: Li-ion
Pojemność: 63Wh
Napięcie: 14.4V
Zastępuje modele: 451086-12451085-141464119-362HSTNN-IB52HSTNN-OB52HSTNN-OB62HSTNN-139CHSTNN-140CHSTNN-150C-BHSTNN-149CHSTNN-148C-AHSTNN-148C-BHSTNN-IB51GJ655AASTL_P/NNBP8A97HSTNN-FB51HSTNN-FB52HSTNN-I39CHSTNN-I40CHSTNN-IB51HSTNN-IB52GJ655AA451086-121451085-141
Kompatybilny z modelami: HP Compaq 6700 Series
HP Compaq 6720 Notebook PC
HP Compaq 6720s Notebook PC
HP Compaq 6730s Notebook PC
HP Compaq 6800 Notebook PC
HP Compaq 6820 Notebook PC
HP Compaq 6820S Notebook PC
HP Compaq 6830s Notebook PC

Jak sprawić, by HP_COMPAQ HSTNN-OB62 bateria twojego była zdrowa i szczęśliwa?

 • Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż HP_COMPAQ HSTNN-OB62 baterię do . Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć HSTNN-OB62 baterię z i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).
 • Czy wyjmować HP_COMPAQ HSTNN-OB62 baterię kiedy używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię w dobrym stanie.
 • Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z HP_COMPAQ radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.
 • Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?HP_COMPAQ twierdzi, że HSTNN-OB62 baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu
 • Ważnym elementem układanki jest hp_compaq zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

Serwis

 • + Niska cena: Podczas ustalania cen na znajdujące się w naszej ofercie HP_COMPAQ HSTNN-OB62 baterie, zawsze staramy się dobierać możliwie jak najlepsze, dbając przy tym o Twoją satysfakcję z zakupów. Regularnie przygotowujemy różnego rodzaju promocje, dzięki którym dostępne HP_COMPAQ baterie może nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.
 • + Wysokiej jakości: www.pc-baterie.pl to HP_COMPAQ HSTNN-OB62 akumulator wprost z linii produkcyjnej. Wszystkie nasze baterie pochodzą z zaawansowanych technologicznie fabryk i podlegają rygorystycznej kontroli jakości. Dzięki zastosowaniu wysoce wydajnych ogniw, akumulatory www.pc-baterie.pl cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością.
 • + Bezpieczne płatności: To wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal. Transakcje są ubezpieczone ochroną kupujących Paypal.Informacje są chronione protokołem SSL przy użyciu klucza szyfrującego.
 • + Ceny i koszty wysyłki: Koszty wysyłki są płatne od każdego zamówienia w wysokości wskazanej na stronie zamówienia. Koszty wysyłki mogą być różne w wypadku produktów o szczególnie dużych rozmiarach, ciężkich lub o dużej wartości. Koszty takie są podane na stronie zawierającej szczegółowe dane HP_COMPAQ HSTNN-OB62 baterie dla każdego zamawianego przez Państwa produktu oraz na stronie zamówienia
Tag: HP_COMPAQ HSTNN-OB62 akumulator, Bateria Do Laptopów,HSTNN-OB62 bateriami, baterię HP_COMPAQ HSTNN-OB62 , baterii do HSTNN-OB62 , HP_COMPAQ HSTNN-OB62 Bateria Do Laptopów, Li-Ion HSTNN-OB62

Bezpieczne zakupy na całym świecie

 • – Większy wybór, niższe ceny Twoje dane finansowe są przechowywane bezpiecznie w systemie PayPal i nigdy nie są udostępniane sprzedawcom.
 • - Bezpiecznie i wygodnie z systemem PayPal
 • - Z systemem PayPal możesz płacić szybko, wygodnie i bezpiecznie w sklepach internetowych na całym świecie. Oszczędź sobie nerwów podczas każdorazowego wprowadzania numeru karty kredytowej lub danych do przelewu. Wystarczy powiązać z kontem PayPal swój rachunek bankowy lub dane karty kredytowej.

Metoda płatności

Za darmo dla kupujących

Dzięki ochronie kupujących w systemie PayPal możesz odzyskać całkowitą wartość zakupu, jeśli zakupiony przedmiot do Ciebie nie dotrze lub będzie się znacznie różnić od opisu.

Bezpieczne zakupy

Niezależnie od tego, czy kupujesz w kraju, czy za granicą, nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat transakcyjnych*. Niewielką opłatę uiszcza jedynie sprzedawca.

Finansowanie płatności

Płać jednym kontem. Wystarczy, że dodasz dane swojej karty kredytowej lub debetowej do swojego konta PayPal albo doładujesz je błyskawicznie ze swojego rachunku bankowego.

Polityka zwrotów

 • 12 miesięczną gwarancją!
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

W ciągu 30 dni od dnia zakupu towaru z przyjemnością wymienimy go Państwu lub zwrócimy jego wartość zgodnie z niżej przedstawionymi warunkami.

Refundacji nie podlega towar:

 • •używany/noszony lub zabrudzony,
 • •z usuniętymi etykietami, uszkodzonym opakowaniem,
 • •zakupiony jako uszkodzony lub zabrudzony bez paragonu

Zwracane artykuły muszą być dostarczone w stanie nienaruszonym, w opakowaniu oryginalnym.

Refundacja za zwrot wyrobu następuje wyłacznie do wysokości ceny zakupu. Nie refundujemy kosztów dostawy. Koszty dostawy ponosi klient. Aby uzyskać informacje na temat dokonania zwrotu prosimy o kontakt Email:info@pc-baterie.pl

W przypadku odmowy odebrania wysłanej do Państwa przesyłki, dokonamy zwrotu kwoty równej cenie towaru bez kosztów przesyłki.