info@pc-baterie.pl

Bateria HSTNN-OB53 do laptopów HP Compaq Presario B1200 1216TU B1217TU B1234TU B1235TU B1236TU

Dostępność: Na stanie [Szybka wysyłka!]

Gwarancja: 1 lat

Marka: HP_COMPAQ

Kod produktu: EPHC009

Kategoria: Bateria Do Laptopów

Pojemność: 37wh

Napięcie: 14.4v

Nowa bateria HP_COMPAQ HSTNN-OB53 14.4v 37wh. HSTNN-OB53 Bateria Do Laptopów - idealnie pasuje do laptopa . HP_COMPAQ HSTNN-OB53 Akumulator zapewnia bezpieczną pracę przez długi czas. Szybka wysyłka, zwrot do 30 dni.

336.29 zł

Bateria do HP_COMPAQ HSTNN-OB53 14.4v 37wh Baterii Litowo-polimerowe - Fabrycznie nowa baterie HP_COMPAQ do Ładowania kompatybilny bateria do HP Compaq Presario B1200 1216TU B1217TU B1234TU B1235TU B1236TU Akumulator - HP_COMPAQ HSTNN-OB53 w dobrych cenach i dobrej jakości,najniższe ceny! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów!

Marka: hp_compaq
Model: HSTNN-OB53
Typ ogniwa: Li-ion
Pojemność: 37wh
Napięcie: 14.4v
Zastępuje modele: HSTNN-OB53447649-321
Kompatybilny z modelami: HP Compaq Presario B1200 Series
HP Compaq Presario B1216TU
HP Compaq Presario B1217TU
HP Compaq Presario B1200
HP Compaq Presario B1234TU
HP Compaq Presario B1235TU
HP Compaq Presario B1236TU

HP Presario B1200 Series
HP Presario B1216TU
HP Presario B1217TU
HP Presario B1200
HP Presario B1234TU
HP Presario B1235TU
HP Presario B1236TU

Jak sprawić, by HP_COMPAQ HSTNN-OB53 bateria twojego była zdrowa i szczęśliwa?

 • Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż HP_COMPAQ HSTNN-OB53 baterię do . Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć HSTNN-OB53 baterię z i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).
 • Czy wyjmować HP_COMPAQ HSTNN-OB53 baterię kiedy używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię w dobrym stanie.
 • Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z HP_COMPAQ radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.
 • Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?HP_COMPAQ twierdzi, że HSTNN-OB53 baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu
 • Ważnym elementem układanki jest hp_compaq zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

Serwis

 • + Niska cena: Podczas ustalania cen na znajdujące się w naszej ofercie HP_COMPAQ HSTNN-OB53 baterie, zawsze staramy się dobierać możliwie jak najlepsze, dbając przy tym o Twoją satysfakcję z zakupów. Regularnie przygotowujemy różnego rodzaju promocje, dzięki którym dostępne HP_COMPAQ baterie może nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.
 • + Wysokiej jakości: www.pc-baterie.pl to HP_COMPAQ HSTNN-OB53 akumulator wprost z linii produkcyjnej. Wszystkie nasze baterie pochodzą z zaawansowanych technologicznie fabryk i podlegają rygorystycznej kontroli jakości. Dzięki zastosowaniu wysoce wydajnych ogniw, akumulatory www.pc-baterie.pl cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością.
 • + Bezpieczne płatności: To wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal. Transakcje są ubezpieczone ochroną kupujących Paypal.Informacje są chronione protokołem SSL przy użyciu klucza szyfrującego.
 • + Ceny i koszty wysyłki: Koszty wysyłki są płatne od każdego zamówienia w wysokości wskazanej na stronie zamówienia. Koszty wysyłki mogą być różne w wypadku produktów o szczególnie dużych rozmiarach, ciężkich lub o dużej wartości. Koszty takie są podane na stronie zawierającej szczegółowe dane HP_COMPAQ HSTNN-OB53 baterie dla każdego zamawianego przez Państwa produktu oraz na stronie zamówienia
Tag: HP_COMPAQ HSTNN-OB53 akumulator, Bateria Do Laptopów,HSTNN-OB53 bateriami, baterię HP_COMPAQ HSTNN-OB53 , baterii do HSTNN-OB53 , HP_COMPAQ HSTNN-OB53 Bateria Do Laptopów, Li-Ion HSTNN-OB53

Bezpieczne zakupy na całym świecie

 • – Większy wybór, niższe ceny Twoje dane finansowe są przechowywane bezpiecznie w systemie PayPal i nigdy nie są udostępniane sprzedawcom.
 • - Bezpiecznie i wygodnie z systemem PayPal
 • - Z systemem PayPal możesz płacić szybko, wygodnie i bezpiecznie w sklepach internetowych na całym świecie. Oszczędź sobie nerwów podczas każdorazowego wprowadzania numeru karty kredytowej lub danych do przelewu. Wystarczy powiązać z kontem PayPal swój rachunek bankowy lub dane karty kredytowej.

Metoda płatności

Za darmo dla kupujących

Dzięki ochronie kupujących w systemie PayPal możesz odzyskać całkowitą wartość zakupu, jeśli zakupiony przedmiot do Ciebie nie dotrze lub będzie się znacznie różnić od opisu.

Bezpieczne zakupy

Niezależnie od tego, czy kupujesz w kraju, czy za granicą, nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat transakcyjnych*. Niewielką opłatę uiszcza jedynie sprzedawca.

Finansowanie płatności

Płać jednym kontem. Wystarczy, że dodasz dane swojej karty kredytowej lub debetowej do swojego konta PayPal albo doładujesz je błyskawicznie ze swojego rachunku bankowego.

Polityka zwrotów

 • 12 miesięczną gwarancją!
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

W ciągu 30 dni od dnia zakupu towaru z przyjemnością wymienimy go Państwu lub zwrócimy jego wartość zgodnie z niżej przedstawionymi warunkami.

Refundacji nie podlega towar:

 • •używany/noszony lub zabrudzony,
 • •z usuniętymi etykietami, uszkodzonym opakowaniem,
 • •zakupiony jako uszkodzony lub zabrudzony bez paragonu

Zwracane artykuły muszą być dostarczone w stanie nienaruszonym, w opakowaniu oryginalnym.

Refundacja za zwrot wyrobu następuje wyłacznie do wysokości ceny zakupu. Nie refundujemy kosztów dostawy. Koszty dostawy ponosi klient. Aby uzyskać informacje na temat dokonania zwrotu prosimy o kontakt Email:info@pc-baterie.pl

W przypadku odmowy odebrania wysłanej do Państwa przesyłki, dokonamy zwrotu kwoty równej cenie towaru bez kosztów przesyłki.