ACER HP-A0301R3 - Zasilacz kompatybilny ze Acer S220HQL G196WL S190WL

Dostępność: Na stanie

Gwarancja: 1 lat

Marka: ACER

Kod produktu: DEL17563

Kategoria: Zasilacz do laptopa

Wejście: 100-240V 1.8A 50-60Hz

Wyjście: 19V 1.58A/2.1A 40W

Wymiary: 5.5*1.7mm

Kolor : czarny

Zasilacz do ACER HP-A0301R3 , Dedykowana ładowarka, jak oryginał - idealnie pasuje do ACER HP-A0301R3. Zasilacz zapewnia stabilną i bezpieczną pracę przez długi czas. Szybka wysyłka, zwrot do 30 dni.
* Inteligentna elektronika, zabezpieczająca ładowarki przed groźnymi zdarzeniami (przegrzanie, wahania napięcia, przepięcia itp.)
* Pewność i zaufanie, dzięki gwarancji jakości oraz sprawnej obsłudze posprzedażowej
* Certyfikaty: CE, RoHS, FCC
* Produkowane w ramach systemu norm jakości ISO9001
* Wysoka jakość i przystępna cena!
* Cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością

126.87 zł

Nasza przewaga

Poszukujesz tanich ACER HP-A0301R3 ładowarki? 19V 1.58A/2.1A 40W HP-A0301R3 Zasilacz / Ładowarka do Acer S220HQL G196WL S190WL ,Towar najwyzszej jakości - nasz towar dobieramy tak , aby spełniał Twoje oczekiwania.Wszystkie nasze zasilacze posiadają roczną gwarancję, wybierz jakość! bezpieczne zakupy oraz szybka dostawa.

Marka: Acer
Model: PA-1700-02
Kategoria: GSB016
Wejście: 100-240V 1.8A 50-60Hz
Wyjście: 19V 1.58A/2.1A 40W
Zgodność produktu: PA-1700-02 DA30D19 ADS-25SG-19-3 19025E
Wymienne z następującymi modelami: Acer ADS-40SI-19-3 19030G ADS-40SG-19-3 19030G
Acer S220HQL G196WL S190WL
Acer Aspire One 360 (D260)
Acer Aspire One 522
Acer Aspire One 722
Acer Aspire One D270
Acer Aspire One E100
Acer Aspire One D255E
Acer Aspire One AOD255 Series
Acer Aspire One AOD255-A01B/B
Acer Aspire One AOD255-A01B/K
Acer Aspire One AOD255-A01B/W Acer Aspire One AOD257 Series Acer Aspire One AOD257-N57DQbb
Acer Aspire One AOD257-N57DQkk
Acer Aspire One AOD257-N57DQrr
Acer Aspire One AOD257-N57DQws Acer Aspire One AOD260 Series Acer Aspire One AOD260-2DGss
Acer Aspire One AOD260-2Dpu
Acer Aspire One D255 Series
Acer Aspire One D255-1134
Acer Aspire One D255-1203
Acer Aspire One D255-2107
Acer Aspire One D255-2136
Acer Aspire One D255-2184
Acer Aspire One D255-2256
Acer Aspire One D255-2301
Acer Aspire One D255-2331
Acer Aspire One D255-2333
Acer Aspire One D255-2509
Acer Aspire One D255-2670
Acer Aspire One D255-2691
Acer Aspire One D255-2795
Acer Aspire One D255-2929
Acer Aspire One D255-2934
Acer Aspire One D257
Acer Aspire One D257
Acer Aspire One D257E
Acer Aspire One D260
Acer Aspire One D260
Acer Aspire One D260-2028
Acer Aspire One D260-2097
Acer Aspire One D260-2203
Acer Aspire One D260-2207
Acer Aspire One D260-2344
Acer Aspire One D260-2365
Acer Aspire One D260-23797
Acer Aspire One D260-2380
Acer Aspire OneD260-2440
Acer Aspire One D260-2455
Acer Aspire One D260-2571
Acer Aspire One happy
Acer Aspire One happy2

Jak dobrać odpowiedni SONY zasilacz do laptopa?

  • - napięcie V (volty) HP-A0301R3 zasilacza powinno się zgadzać z wartością podaną na laptopie - dopuszczalna tolerancja około 1V.
  • - natężenie prądu A (ampery) powinno być równe lub większe od wartości podanej na laptopie, ten parametr oznacza maksymalny prąd jakim wolno obciążyć zasilacz, o wielkości obciążenia decyduje laptop. Tak więc im większy prąd zasilacza - tym lepiej (nie da się mieć za dużego prądu). Prąd nie może być zbyt mały - może to powodać wyłączanie się komputera.
  • - moc W(waty) To nic innego jak iloczyn - napięcie razy prąd. Tak jak przy prądzie - jest to maksymalna moc jaką może dać zasilacz. O tym jaka moc w danym momencie jest pobierana DECYDUJE LAPTOP. Tak więc im większa moc zasilacza - tym lepiej (nie da się mieć za dużej mocy). Moc nie może być zbyt mała - może to powodować wyłączanie się komputera.

Serwis

  • Jeżeli nie ma baterii której szukasz napisz do Nas spróbujemy pomóc.
  • Jeżeli macie Państwo wątpliwości czy wybrana bateria będzie się nadawać prosimy o kontakt służymy fachową pomocą.
  • Wszystkie nasze baterie są fabrycznie nowe dlatego wymagają formatowania, jest to czynność jak najbardziej normalna, w celu fachowej pomocy i porad prosimy o kontakt.
  • Posiadamy również niezbędny sprzęt do testowania baterii. To pozwala nam zawsze być na bieżąco z rozwojem technologii, aby sprostać najśmielszym oczekiwaniom naszych Klientów. Sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty o sprawdzonej jakości od zaufanych dostawców

Bezpieczne zakupy na całym świecie

  • – Większy wybór, niższe ceny Twoje dane finansowe są przechowywane bezpiecznie w systemie PayPal i nigdy nie są udostępniane sprzedawcom.
  • - Bezpiecznie i wygodnie z systemem PayPal
  • - Z systemem PayPal możesz płacić szybko, wygodnie i bezpiecznie w sklepach internetowych na całym świecie. Oszczędź sobie nerwów podczas każdorazowego wprowadzania numeru karty kredytowej lub danych do przelewu. Wystarczy powiązać z kontem PayPal swój rachunek bankowy lub dane karty kredytowej.

Metoda płatności

Za darmo dla kupujących

Dzięki ochronie kupujących w systemie PayPal możesz odzyskać całkowitą wartość zakupu, jeśli zakupiony przedmiot do Ciebie nie dotrze lub będzie się znacznie różnić od opisu.

Bezpieczne zakupy

Niezależnie od tego, czy kupujesz w kraju, czy za granicą, nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat transakcyjnych*. Niewielką opłatę uiszcza jedynie sprzedawca.

Finansowanie płatności

Płać jednym kontem. Wystarczy, że dodasz dane swojej karty kredytowej lub debetowej do swojego konta PayPal albo doładujesz je błyskawicznie ze swojego rachunku bankowego.

Polityka zwrotów

  • 12 miesięczną gwarancją!
  • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

W ciągu 30 dni od dnia zakupu towaru z przyjemnością wymienimy go Państwu lub zwrócimy jego wartość zgodnie z niżej przedstawionymi warunkami.

Refundacji nie podlega towar:

  • •używany/noszony lub zabrudzony,
  • •z usuniętymi etykietami, uszkodzonym opakowaniem,
  • •zakupiony jako uszkodzony lub zabrudzony bez paragonu

Zwracane artykuły muszą być dostarczone w stanie nienaruszonym, w opakowaniu oryginalnym.

Refundacja za zwrot wyrobu następuje wyłacznie do wysokości ceny zakupu. Nie refundujemy kosztów dostawy. Koszty dostawy ponosi klient. Aby uzyskać informacje na temat dokonania zwrotu prosimy o kontakt Email:info@pc-baterie.pl

W przypadku odmowy odebrania wysłanej do Państwa przesyłki, dokonamy zwrotu kwoty równej cenie towaru bez kosztów przesyłki.