info@pc-baterie.pl

Bateria FPCBP50 do laptopów LIFEBOOK P1000 SERIES LIFEBOOK P1032 ...

Dostępność: Na stanie [Szybka wysyłka!]

Gwarancja: 1 lat

Marka: FUJITSU

Kod produktu: EPFU001

Kategoria: Bateria Do Laptopów

Pojemność: 4400.00 mAh

Napięcie: 10.80 V

Kolor : srebrnoszary

Nowa bateria FUJITSU FPCBP50 10.80 V 4400.00 mAh. FPCBP50 Bateria Do Laptopów - idealnie pasuje do laptopa . FUJITSU FPCBP50 Akumulator zapewnia bezpieczną pracę przez długi czas. Szybka wysyłka, zwrot do 30 dni.

252.45 zł

Bateria do FUJITSU FPCBP50 10.80 V 4400.00 mAh Baterii Litowo-polimerowe - Fabrycznie nowa baterie FUJITSU do Ładowania kompatybilny bateria do LIFEBOOK P1000 SERIES LIFEBOOK P1032 ... Akumulator - FUJITSU FPCBP50 w dobrych cenach i dobrej jakości,najniższe ceny! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów!

Marka: Fujitsu
Model: FPCBP50
Typ ogniwa: li-ion
Pojemność: 4400.00 mAh
Napięcie: 10.80 V
Zastępuje modele: FMVLBP103FMVLBP104FPCBP49FPCBP50
Kompatybilny z modelami: Fujitsu Lifebook P1000 Series
Fujitsu Lifebook P1000,
Fujitsu Lifebook P1030,
Fujitsu Lifebook P1032,
Fujitsu Lifebook P1035,
Fujitsu Lifebook P1110,
Fujitsu Lifebook P1120

Fujitsu Lifebook P2000 Series
Fujitsu Lifebook P2040,
Fujitsu Lifebook P2046,
Fujitsu Lifebook P2110,
Fujitsu Lifebook P2120

Fujitsu FMV-Lifebook 270 Series
FMV-Lifebook 270LS,
FMV-Lifebook 270LS/W1,
FMV-Lifebook 270LS/WL

Fujitsu FMV-Biblo Loox S Series
FMV-Biblo LOOX S73AW, FMV-Biblo LOOX S73A,
FMV-Biblo LOOX S8/70W, FMV-Biblo LOOX S8/70,
FMV-Biblo LOOX S9/70W, FMV-Biblo LOOX S9/70,
FMV-Biblo LOOX S80C/W, FMV-Biblo LOOX S80C,
FMV-Biblo LOOX S80B/W, FMV-Biblo LOOX S80B

Fujitsu FMV-Biblo Loox T Series
FMV-Biblo LOOX T8/80W, FMV-Biblo LOOX T8/80,
FMV-Biblo LOOX T9/80W, FMV-Biblo LOOX T9/80M,
FMV-Biblo LOOX T86AW, FMV-Biblo LOOX T86A,
FMV-Biblo LOOX T93B/W, FMV-Biblo LOOX T93B,
FMV-Biblo LOOX T93C/W, FMV-Biblo LOOX T93C

Jak sprawić, by FUJITSU FPCBP50 bateria twojego była zdrowa i szczęśliwa?

 • Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż FUJITSU FPCBP50 baterię do . Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć FPCBP50 baterię z i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).
 • Czy wyjmować FUJITSU FPCBP50 baterię kiedy używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię w dobrym stanie.
 • Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z FUJITSU radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.
 • Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?FUJITSU twierdzi, że FPCBP50 baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu
 • Ważnym elementem układanki jest Fujitsu zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

Serwis

 • + Niska cena: Podczas ustalania cen na znajdujące się w naszej ofercie FUJITSU FPCBP50 baterie, zawsze staramy się dobierać możliwie jak najlepsze, dbając przy tym o Twoją satysfakcję z zakupów. Regularnie przygotowujemy różnego rodzaju promocje, dzięki którym dostępne FUJITSU baterie może nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.
 • + Wysokiej jakości: www.pc-baterie.pl to FUJITSU FPCBP50 akumulator wprost z linii produkcyjnej. Wszystkie nasze baterie pochodzą z zaawansowanych technologicznie fabryk i podlegają rygorystycznej kontroli jakości. Dzięki zastosowaniu wysoce wydajnych ogniw, akumulatory www.pc-baterie.pl cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością.
 • + Bezpieczne płatności: To wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal. Transakcje są ubezpieczone ochroną kupujących Paypal.Informacje są chronione protokołem SSL przy użyciu klucza szyfrującego.
 • + Ceny i koszty wysyłki: Koszty wysyłki są płatne od każdego zamówienia w wysokości wskazanej na stronie zamówienia. Koszty wysyłki mogą być różne w wypadku produktów o szczególnie dużych rozmiarach, ciężkich lub o dużej wartości. Koszty takie są podane na stronie zawierającej szczegółowe dane FUJITSU FPCBP50 baterie dla każdego zamawianego przez Państwa produktu oraz na stronie zamówienia
Tag: FUJITSU FPCBP50 akumulator, Bateria Do Laptopów,FPCBP50 bateriami, baterię FUJITSU FPCBP50 , baterii do FPCBP50 , FUJITSU FPCBP50 Bateria Do Laptopów, Li-Ion FPCBP50

Bezpieczne zakupy na całym świecie

 • – Większy wybór, niższe ceny Twoje dane finansowe są przechowywane bezpiecznie w systemie PayPal i nigdy nie są udostępniane sprzedawcom.
 • - Bezpiecznie i wygodnie z systemem PayPal
 • - Z systemem PayPal możesz płacić szybko, wygodnie i bezpiecznie w sklepach internetowych na całym świecie. Oszczędź sobie nerwów podczas każdorazowego wprowadzania numeru karty kredytowej lub danych do przelewu. Wystarczy powiązać z kontem PayPal swój rachunek bankowy lub dane karty kredytowej.

Metoda płatności

Za darmo dla kupujących

Dzięki ochronie kupujących w systemie PayPal możesz odzyskać całkowitą wartość zakupu, jeśli zakupiony przedmiot do Ciebie nie dotrze lub będzie się znacznie różnić od opisu.

Bezpieczne zakupy

Niezależnie od tego, czy kupujesz w kraju, czy za granicą, nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat transakcyjnych*. Niewielką opłatę uiszcza jedynie sprzedawca.

Finansowanie płatności

Płać jednym kontem. Wystarczy, że dodasz dane swojej karty kredytowej lub debetowej do swojego konta PayPal albo doładujesz je błyskawicznie ze swojego rachunku bankowego.

Polityka zwrotów

 • 12 miesięczną gwarancją!
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

W ciągu 30 dni od dnia zakupu towaru z przyjemnością wymienimy go Państwu lub zwrócimy jego wartość zgodnie z niżej przedstawionymi warunkami.

Refundacji nie podlega towar:

 • •używany/noszony lub zabrudzony,
 • •z usuniętymi etykietami, uszkodzonym opakowaniem,
 • •zakupiony jako uszkodzony lub zabrudzony bez paragonu

Zwracane artykuły muszą być dostarczone w stanie nienaruszonym, w opakowaniu oryginalnym.

Refundacja za zwrot wyrobu następuje wyłacznie do wysokości ceny zakupu. Nie refundujemy kosztów dostawy. Koszty dostawy ponosi klient. Aby uzyskać informacje na temat dokonania zwrotu prosimy o kontakt Email:info@pc-baterie.pl

W przypadku odmowy odebrania wysłanej do Państwa przesyłki, dokonamy zwrotu kwoty równej cenie towaru bez kosztów przesyłki.