info@pc-baterie.pl

Bateria FPCBP130 do laptopów Fujitsu LifeBook P7120 P7120D FMV-BIBLO LOOX T50 T70 series

Dostępność: Na stanie [Szybka wysyłka!]

Gwarancja: 1 lat

Marka: FUJITSU

Kod produktu: EPFU047

Kategoria: Bateria Do Laptopów

Pojemność: 5200mAh

Napięcie: 7.2V

Nowa bateria FUJITSU FPCBP130 7.2V 5200mAh. FPCBP130 Bateria Do Laptopów - idealnie pasuje do laptopa . FUJITSU FPCBP130 Akumulator zapewnia bezpieczną pracę przez długi czas. Szybka wysyłka, zwrot do 30 dni.

334.37 zł

Bateria do FUJITSU FPCBP130 7.2V 5200mAh Baterii Litowo-polimerowe - Fabrycznie nowa baterie FUJITSU do Ładowania kompatybilny bateria do Fujitsu LifeBook P7120 P7120D FMV-BIBLO LOOX T50 T70 series Akumulator - FUJITSU FPCBP130 w dobrych cenach i dobrej jakości,najniższe ceny! 1 lata gwarancji i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dla naszych Klientów!

Marka: Fujitsu
Model: FPCBP130
Typ ogniwa: Li-ion
Pojemność: 5200mAh
Napięcie: 7.2V
Zastępuje modele: FPCBP130FPCBP130APFPCBP131
Kompatybilny z modelami: Fujitsu FMV-BIBLO LOOX T50 Series
FMV-BIBLO LOOX T50M, FMV-BIBLO LOOX T50R,
FMV-BIBLO LOOX T50RN, FMV-BIBLO LOOX T50S,
FMV-BIBLO LOOX T50SN

Fujitsu FMV-BIBLO LOOX T70 Series
FMV-BIBLO LOOX T70M, FMV-BIBLO LOOX T70MN,
FMV-BIBLO LOOX T70M/T, FMV-BIBLO LOOX T70R,
FMV-BIBLO LOOX T70RN, FMV-BIBLO LOOX T70R/T,
FMV-BIBLO LOOX T70S, FMV-BIBLO LOOX T70SN,
FMV-BIBLO LOOX T70S/V

Fujitsu LifeBook P7120 Series
LifeBook P7120, LifeBook P7120D

Jak sprawić, by FUJITSU FPCBP130 bateria twojego była zdrowa i szczęśliwa?

 • Pierwszy proces ładowania powinien wyglądać tak. Włóż FUJITSU FPCBP130 baterię do . Podłącz zasilacz do gniazda AC i ładuj do zgaśnięcia kontrolki ładowania, następnie odłącz ładowarkę i dopiero włącz komputer. Rozładuj go całkowicie aż do wyłączenia. Ten proces producent polecił zrobić 3 razy. Polecił również, że jeżeli chcemy usunąć FPCBP130 baterię z i korzystać z samego zasilacza to należny baterię wyjąc zaraz po jej całkowitym naładowaniu. A co najważniejsze określił żywotność baterii na 300 ładowań (całkowitych).
 • Czy wyjmować FUJITSU FPCBP130 baterię kiedy używam na kablu? Można. Powinno to pomóc zachować baterię w dobrym stanie.
 • Baterie nie mogą się przegrzewać. Eksperci z FUJITSU radzą, aby baterię wyjmować jeśli komputer ma pracować wpięty w stację dokującą lub z zewnętrznego zasilania ponad dwa tygodnie.
 • Kiedy i w jakich warunkach przechowywać?FUJITSU twierdzi, że FPCBP130 baterię litowo-jonową warto wyjąć kiedy naładowana jest mniej więcej do połowy - nie więcej - i odłożyć ją w suche miejsce o temperaturze pokojowej. żeby z baterii wycisnąć nie należy jej wciskać do lodówki ani kłaść na słońcu
 • Ważnym elementem układanki jest Fujitsu zasilacz. W bolesnym uproszczeniu - dobry, cechujący się minimalnymi lub wręcz żadnymi wahnięciami napięcia nie wpływa negatywnie na baterię.

Serwis

 • + Niska cena: Podczas ustalania cen na znajdujące się w naszej ofercie FUJITSU FPCBP130 baterie, zawsze staramy się dobierać możliwie jak najlepsze, dbając przy tym o Twoją satysfakcję z zakupów. Regularnie przygotowujemy różnego rodzaju promocje, dzięki którym dostępne FUJITSU baterie może nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.
 • + Wysokiej jakości: www.pc-baterie.pl to FUJITSU FPCBP130 akumulator wprost z linii produkcyjnej. Wszystkie nasze baterie pochodzą z zaawansowanych technologicznie fabryk i podlegają rygorystycznej kontroli jakości. Dzięki zastosowaniu wysoce wydajnych ogniw, akumulatory www.pc-baterie.pl cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością.
 • + Bezpieczne płatności: To wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal. Transakcje są ubezpieczone ochroną kupujących Paypal.Informacje są chronione protokołem SSL przy użyciu klucza szyfrującego.
 • + Ceny i koszty wysyłki: Koszty wysyłki są płatne od każdego zamówienia w wysokości wskazanej na stronie zamówienia. Koszty wysyłki mogą być różne w wypadku produktów o szczególnie dużych rozmiarach, ciężkich lub o dużej wartości. Koszty takie są podane na stronie zawierającej szczegółowe dane FUJITSU FPCBP130 baterie dla każdego zamawianego przez Państwa produktu oraz na stronie zamówienia
Tag: FUJITSU FPCBP130 akumulator, Bateria Do Laptopów,FPCBP130 bateriami, baterię FUJITSU FPCBP130 , baterii do FPCBP130 , FUJITSU FPCBP130 Bateria Do Laptopów, Li-Ion FPCBP130

Bezpieczne zakupy na całym świecie

 • – Większy wybór, niższe ceny Twoje dane finansowe są przechowywane bezpiecznie w systemie PayPal i nigdy nie są udostępniane sprzedawcom.
 • - Bezpiecznie i wygodnie z systemem PayPal
 • - Z systemem PayPal możesz płacić szybko, wygodnie i bezpiecznie w sklepach internetowych na całym świecie. Oszczędź sobie nerwów podczas każdorazowego wprowadzania numeru karty kredytowej lub danych do przelewu. Wystarczy powiązać z kontem PayPal swój rachunek bankowy lub dane karty kredytowej.

Metoda płatności

Za darmo dla kupujących

Dzięki ochronie kupujących w systemie PayPal możesz odzyskać całkowitą wartość zakupu, jeśli zakupiony przedmiot do Ciebie nie dotrze lub będzie się znacznie różnić od opisu.

Bezpieczne zakupy

Niezależnie od tego, czy kupujesz w kraju, czy za granicą, nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat transakcyjnych*. Niewielką opłatę uiszcza jedynie sprzedawca.

Finansowanie płatności

Płać jednym kontem. Wystarczy, że dodasz dane swojej karty kredytowej lub debetowej do swojego konta PayPal albo doładujesz je błyskawicznie ze swojego rachunku bankowego.

Polityka zwrotów

 • 12 miesięczną gwarancją!
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy!

W ciągu 30 dni od dnia zakupu towaru z przyjemnością wymienimy go Państwu lub zwrócimy jego wartość zgodnie z niżej przedstawionymi warunkami.

Refundacji nie podlega towar:

 • •używany/noszony lub zabrudzony,
 • •z usuniętymi etykietami, uszkodzonym opakowaniem,
 • •zakupiony jako uszkodzony lub zabrudzony bez paragonu

Zwracane artykuły muszą być dostarczone w stanie nienaruszonym, w opakowaniu oryginalnym.

Refundacja za zwrot wyrobu następuje wyłacznie do wysokości ceny zakupu. Nie refundujemy kosztów dostawy. Koszty dostawy ponosi klient. Aby uzyskać informacje na temat dokonania zwrotu prosimy o kontakt Email:info@pc-baterie.pl

W przypadku odmowy odebrania wysłanej do Państwa przesyłki, dokonamy zwrotu kwoty równej cenie towaru bez kosztów przesyłki.